Pirmiesiems mokymosi žingsniams, kad juos įgyvendinti, prireiks keletos mėnesių, galbūt pusmečio, o gal ir metų. Tai priklauso nuo kiekvieno individualiai pagal sugebėjimus ir kas kiek gali skirti laiko praktikai. Po anksčiau skelbtų pirmųjų žingsnių galima pereiti prie sekančių mokymosi pakopų. Jos būtų tokios:
- Mokomės melodijų, kuriose būtų šokinėjama tarp kiaurymių.
- Mokomės rimtesnių, kiek ilgesnių, nebe vaikiškų kūrinių atlikimo pavienėmis natomis.
- Mokomės kaitalioti grojimą akordais su pavienėmis natomis.
- Mokomės muzikos teorijos.
- Mokomės įvairių, trumpų muzikinių frazių.
- Mokomės bendų.
- Mokomės kitų, įvairių grojimo efektų.
- Klausomės pakankamai daug tos muzikos kurią norime groti.
- Iš klausos (atminties) bandome atkartoti patikusio kūrinio dalį (-is) arba sugroti visą kūrinį.
- Mokomės interpretuoti kaitaliodami ir derindami skirtingas muzikines frazes, o taip pat panaudoti efektus.
- Mokomės groti su akomponimentu.
Pakankamai dėmesingai praėjus visas ankstesnes ir šias išdėstytas pakopas, manau to bus pakankamai pradedantiesiems. Toliau sugebėsite jau savarankiškai mokytis grojimo arba būsite pakankamai pažengę tam, kad galėtumėte drąsiai imtis privačių pamokų tolimesniam tobulėjimui, technikos gerinimui ar aukštesnės grojimo technikos mokymuisi!
Tad toliau šiame tinklaraštyje stengsiuosi paliesti, nagrinėti šias temas pradedantiesiems, galbūt supažindinimui kažką parašant ir apie pažengesnio grojimo būdus ar bendrai apie armonikėles ir tai kas susiję su jomis. Žodžiu naršykite, rinkitės ir skaitykite jau parašytas temas, bendykite, praktikuokit, laukite naujų temų ir lankykitės toliau tinklaraštyje!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą